Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Chcieć to móc czyli magia Facebooka.

Chcieć to móc czyli magia Facebooka.

W dzisiejszych czasach portale społecznościowe to podstawa. I nie służą wyłącznie, jak by się mogło wydawać do porozumiewania się, dodawania czy komentowania zdjęć. Pomagają w odnalezieniu przestępców. I właśnie tak było tym razem.

W niewielkiej miejscowości Wierzchowo koło Człuchowa fotoradar zarejestrował motor, który poruszał się z niewyobrażalną prędkością 189 km/h. Kierowca nie bacząc na zdrowie i bezpieczeństwo innych osiągnął taką prędkość na drodze przy której znajduje się przedszkole oraz szkoła. By uniknąć odpowiedzialności prowadzący pojazd zakrył tablicę rejestracyjną. Z pewnością sprawcy to „drobne” wykroczenie uszłoby na sucho, gdyby nie zaniepokojeni  użytkownicy  Facebooka. Postanowili pomóc organom ścigania odnaleźć i surowo ukarać nieodpowiedzialnego kierowcę. Wspólna praca opłaciła się. Kierowca został odnaleziony, grozi mu odebranie prawa jazdy, oraz grzywna w wysokości nawet do 5 tys. zł.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


cztery × = 4

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 817 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony