Jestes tutaj: Home » slider » Nowa telewizja dla fanów celebrytów i sportu

Nowa telewizja dla fanów celebrytów i sportu

Trace Sports, francuski kanał sportowo-dokumentalny, niedługo będzie dostępny w Polsce. W ramówce nie ma żadnych wydarzeń sportowych, natomiast prezentowane są fakty z życia gwiazd świata sportu i sylwetki znanych sportowców.

Zdaniem właścicieli stacji, nowy kanał sportowy o celebrytach będzie doskonale wpisywał się w gusta polskiej masowej publiczności. Trwają negocjacje między francuskim nadawcą i największymi operatorami płatnych telewizji: Canal+ Cyfrowy, Platformą n i Cyfrowym Polsatem. Od wyniku tych rozmów zależy, kiedy Trace Sports będą mogli oglądać polscy telewidzowie.

Obecnie kanał dostępny jest w 70 krajach (m.in. w Europie, Azji oraz w Ameryce Południowej) i ma około 20 mln abonentów. Wśród najbardziej popularnych programów są wywiady ze znanymi sportowcami. Stacja pokazuje też dokumenty z serii „In the Name of Good”, w których opowiada o zaangażowanych w akcje społeczne sportowcach – np. Samuelu Eto, który założył fundację i uczy młodzież grać w piłkę w rodzinnym Kamerunie.

Na podobne programy z polskimi sportowcami w roli głównej trzeba będzie trochę poczekać. Zanim polscy widzowie zobaczą programy o rodzimych gwiazdach sportu, większość programów będzie pochodzić z globalnej biblioteki nadawcy. Właściciele stacji przyznają, że inwestycje w polskie produkcje będą zależały od oglądalności i tempa rozwoju. Wprowadzenie ich do ramówki będzie jednak niezbędne, by szybko przyciągnąć widzów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− 8 = zero

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 823 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony