Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Koncerty » Koncert promocyjny Łukasza Zagrobelnego w dniu premiery nowej płyty

Koncert promocyjny Łukasza Zagrobelnego w dniu premiery nowej płyty

27 marca, w dniu premiery trzeciego albumu Łukasza Zagrobelnego „Ja tu zostaję” w warszawskim klubie Hybrydy odbędzie się koncert promujący to wydawnictwo.

Artysta z towarzyszeniem zespołu oraz tak znakomitych gości jak Grażyna Łobaszewska i Karolina Kozak zaprezentuje materiał z nowej płyty.

„Ja tu zostaję” to nagrania przełomowe w karierze Łukasza – po raz pierwszy miał tak duży wpływ na kształt albumu, współtworzył go zarówno w warstwie muzycznej jak i tekstowej. I poza tym, że są to ponownie piękne, melodyjne piosenki, nowością jest na pewno brzmienie albumu. Producent Bogdan Kondracki – znany m.in. ze współpracy z Anią Dąbrowską i Moniką Brodką – stworzył  klimat, w którym rozpoznamy brzmienia najlepszych lat muzyki popularnej. Nowocześnie zagrane utwory nawiązują do lat 60. i 70. klimatem, barwą, a przede wszystkim dobrą wibracją.

Bilety:

20 PLN przedsprzedaż

30 PLN w dniu koncertu

Miejsca sprzedaży: kasa Palladium, ul.Złota 9, Eventim.pl, sieć sklepów Media Markt i Saturn oraz bileterie Empik

Sony Music Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


pięć − = 1

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 277 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony