Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Drugi singiel promujący album Mietka Szcześniaka pt. „SIGNS”

Drugi singiel promujący album Mietka Szcześniaka pt. „SIGNS”

Utwór „Every Body and Soul” pochodzi z siódmej – solowej płyty Mietka Szcześniaka, który jest pierwszym anglojęzycznym albumem artysty (z wyjątkiem piosenki „Rzeczy zmieniają się” – ukłon w kierunku polskiej publiczności).

Muzyka i słowa: Deborah Holland, Cindy Bullens, Wendy Waldman, Mietek Szcześniak

Album powstawał przez ostatnie cztery lata w studiach polskich, w Los Angeles, w Nashville i w Londynie, z muzykami polskimi i amerykańskimi.

To nowa odsłona w twórczości Szcześniaka, muzyka gitarowa, akustyczna, organiczna, bogata stylistycznie. Wreszcie można delektować się niezwykłymi umiejętnościami i barwą głosu Mietka, dozowanymi dojrzale i wrażliwie, w oprawie akustycznych instrumentów i dobrego, z rozmysłem zrealizowanego brzmienia.

Artysta opowiada historie, które wciągają wysublimowaną prostotą. I  chociaż po angielsku – opowiedziane są językiem rozumianym wszędzie – językiem duszy.

Prezentujemy klip:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


jeden + 7 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 209 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony