Jestes tutaj: Home » MISZ MASZ » Kącik młodego dziennikarza » Wstyd czy niezależność?

Wstyd czy niezależność?

Mały, podręczny, kolorowy, czasem wstydliwy przedmiot, który sprawia przyjemność i poczucie kobiecości? Tak, to wibrator. Czy słowo wibrator budzi wstyd, strach, onieśmielenie? Niestety, tak, ale dlaczego?

Dążymy do niezależności, do samodzielności, chcemy być najlepsze, wyzwolone, silne i piękne! To dlaczego wstydzimy się przyjemności, która również nadaje nam pewność siebie.
Dzisiejszy świat narzuca nam bardzo szybkie tempo życia. Jak pogodzić pracę, dom, macierzyństwo, bycie żoną, kucharka, sprzątaczką a do tego mieć czas dla siebie.

Chcemy się rozwijać, chcemy się spełniać, chcemy zakładać własne firmy, zarządzać, awansować. A brakuje nam odwagi.

Czasami brakuje nam czasu na randki, na związki, na miłość. Zapominamy o swoich potrzebach, pragnieniach, o swoim ciele. Przełammy się, nie wstydźmy się mówić głośno o tym, że potrzebujemy zaspokojenia. Zróbmy sobie przyjemność, kupmy sobie wibrator. Mały, kolorowy, lekko fikuśny, możesz go wszędzie schować, a co ważne zawsze mieć przy sobie.
Wyjdźmy z błędu, że tylko mężczyźni myślą o seksie! Mówmy o tym głośno, seks jest bardzo przyjemny, a my potrzebujemy przyjemności. Bądź odważna dla siebie!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


7 + = szesnaście

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 208 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony