Jestes tutaj: Home » FILM » Pozdrowienia z Rzymu

Pozdrowienia z Rzymu

„To Rome with Love” to nowy tytuł powstającego właśnie filmu Woody’ego Allena. Światowa premiera zaplanowana jest na 22 czerwca.

Produkcja wcześniej zatytułowana była „Nero Fiddled”, ale słowny żart rozumiany był tylko w Stanach Zjednoczonych. Z tego względu zdecydowano się na zmianę nazwy na bardziej uniwersalną.

Woody Allen po sukcesie „O północy w Paryżu” postanowił zabrać widzów do słonecznej Italii. Napisana i wyreżyserowana przez niego historia „To Rome with Love” opowiada o grupie ludzi we Włoszech. Jedni to miejscowi tubylcy, a drudzy amerykańscy goście. Bohaterowie wpadają w różne tarapaty, przeżywają niesamowite przygody i oczywiście zawiązują się między nimi romanse.

W filmie zagrają m.in. Alec Baldwin, Roberto Benigni, Penélope Cruz, Judy Davis, Jesse Eisenberg, Greta Gerwig and Ellen Page.

 

Zdjęcia z filmu dostępne na http://www.comingsoon.it/Film/Scheda/Foto/?key=48515.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


3 + jeden =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 560 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony