Jestes tutaj: Home » FILM » Off Plus Camera

Off Plus Camera

Jak zawsze interesująco zapowiada się festiwal kina niezależnego OFF PLUS CAMERA, który odbędzie się w dniach 13-22 kwietnia 2012 r. w Krakowie.

OFF PLUS CAMERA odbywa się już po raz piąty. To jedyne tak wielkie wydarzenie w Europie Wschodniej całkowicie poświęcone kinu niezależnemu. W programie najważniejszy jest międzynarodowy konkurs filmów fabularnych „Wytaczanie drogi”. Dwa dni temu organizatorzy poinformowali, iż przewodniczących jury tegorocznej edycji został Andrzej Żuławski. Nagrodą, o którą powalczy 12 filmów młodych twórców jest Krakowska Nagroda Filmowa czyli 100 tysięcy dolarów. Oprócz części konkursowej podczas imprezy będzie można obejrzeć także najnowsze obrazy nagradzane na festiwalach całego świata; przeglądy kinematografii narodowych, sekcje tematyczne i seanse kontrowersyjnych filmów jeszcze przed ich oficjalną premierą w Polsce. Projekcje odbywają się w małych i średnich salach kin studyjnych.

OFF PLUS CAMERA ze względu na swój wyjątkowy niezależny charakter co roku zdobywa nowych zwolenników. Ze szczegółowym planem festiwalu można zapoznać się na oficjalnej stronie internetowej: http://www.offpluscamera.com/ .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


osiem − = 1

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 277 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony