Jestes tutaj: Home » FILM » Kupiliśmy Zoo – recenzja film

Kupiliśmy Zoo – recenzja film

Film oparty na pamiętniku Benjamina Mee jest opowieścią dla całej rodziny.

Benjamin (w tej roli Matt Damon) musi zmierzyć się ze śmiercią żony, a także z problemami związanymi z wychowaniem dorastających dzieci. Pewnego dnia postanawia zacząć wszystko od nowa i kupić nowy wielki dom. Ku swojemu zaskoczeniu odkrywa, iż na jego terenie jest położony ogród zoologiczny. Mimo braku doświadczenia jako Dyrektor tego typu przedsięwzięcia postanawia przywrócić Ogrodowi jego dawną świetność. W filmie pojawia się tygrys, lew i inne odgrodzone zwierzęta. Aktorstwo Matta Damona, popularnością dorównującego Leonardo Di Caprio przyciągnie zapewne również rzesze jego fanek. Nie można odmówić tej opowieści szczególnego uroku, przesyconego pozbawioną cynizmu wiarą w człowieka i jego dobroć. Nawet inspektor rzucający kłody pod nogi Benjamina, wydając wreszcie odpowiedni dokument umożliwiający ponowne otwarcie zoo, uśmiechnie się i pokiwa z niedowierzaniem głową, patrząc na radujących się pracowników.

Szkoda, że film nie pojawił się w wersji z lektorem. Z tego powodu część widzów po prostu na niego nie pójdzie. Jednak to idealna rozrywka dla rodziców z dziećmi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


cztery + 9 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 598 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony