Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Adele chce schudnąć

Adele chce schudnąć

Brytyjska gwiazda Adele postanowiła zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Jej celem jest założenie w wakacje sukienki mniejszej o dwa rozmiary. To nie jedyne postanowienie krągłej artystki. Adele niedawno rzuciła palenie i chodzi regularnie na fitness.

Znane przysłowie mówi „kobieta zmienną jest” i trudno się z nim nie zgodzić. Adele do niedawna zarzekała się, że nie martwi się swoją wagą, i nie zamierza katować się ćwiczeniami na siłowni oraz drakońską dietą. Dziś wokalistka jest wielką fanką pilatesu. Jej znajomi twierdzą, że spędza na zajęciach każdą wolną chwilę.

Ciekawe, co przyczyniło się do tego, że Brytyjka tak nagle zmieniła zdanie na temat swojego wyglądu? Niedawno krytycznie o wadze wokalistki wypowiedział się projektant mody Karl Lagerfeld, twierdząc, że „jest za gruba”. 23-letnia piosenkarka mówiła, że nigdy nie schudnie dla nikogo innego, niż samej siebie. Być może właśnie postanowiła coś sobie udowodnić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


2 + siedem =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 823 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony