Jestes tutaj: Home » MUZYKA » The Cranberries w Polsce!

The Cranberries w Polsce!

Szykuje się jedno z najciekawszych wydarzeń muzycznych w Polsce!

Długo – bo aż 10 lat The Cranberries kazali czekać na siebie polskim fanom. Zespół, który w tym miesiącu rozpoczął światową trasę koncertową promującą najnowszą płytę „Roses” już 26 czerwca zawita do naszego kraju.

Irlandzka grupa działająca od 1989 roku wystąpi na warszawskim Torwarze podczas jedynego koncertu w Polsce. To charakterystyczny głos charyzmatycznej wokalistki Dolores O’Riordan jest znakiem rozpoznawczym tego zespołu. Mimo, iż w latach 2003-2009 zawiesili swoją działalność to fani na całym świecie o nich nie zapomnieli, a bilety na europejską trasę w 2009 roku były wyprzedane. Tych rockowych brzmień i nastrojowych, klimatycznych utworów nie trzeba nikomu przedstawiać: The Cranberries sprzedali ponad 30 milionów płyt, 4 albumy znalazły się w TOP 20 listy Billboard’u, byli na setkach okładek w tym takich prestiżowych  magazynów jak „Rolling Stone”, zagrali dla milionów wielbicieli, a także kilkakrotnie dla samego papieża Jana Pawła II.

Bilety do nabycia w punktach sprzedaży lub przez internet: (www.eBilet.pl, www.ticketpro.pl).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× trzy = 9

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 278 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony