Jestes tutaj: Home » FILM » Mroczne cienie

Mroczne cienie

Zwiastun nowego filmu Tima Burtona właśnie pojawił się w Internecie. Główne role w „Mrocznych cieniach” zagrają Johnny Depp i Helena Bonham Carter.

Produkcja opiera swoją historię na motywach zaczerpniętych z popularnej w latach 60.XX amerykańskiej opery mydlanej o takim samym tytule. Jej pomysłodawcą był Dan Curtis.

Akcja filmu rozpoczyna się w 1752 roku. Rodzina Collinsów przeprowadza się do Ameryki wierząc, że dzięki temu pokonają ciążące nad nimi fatum. Po 20 latach ich dorosły już syn Barnabas (Johnny Depp) ma wszystko, co można sobie wymarzyć. Jedyną jego słabością jest zbytnia uległość na kobiece wdzięki. Sytuacja zmienia się diametralnie, gdy mężczyzna poznaje piękną Angelique. Dziewczyna zamienia go w wampira i zabija. Barnabasowi udaje się powrócić na ziemię po 200 latach i na nowo zaczyna odkrywać świat, który znacząco odbiega od tego, który zapamiętał.

Na ekranach oprócz Johnnego Deppa i Heleny Bonham Carter wystąpią również Jackie Earle Haley, Michelle Pfeiffer, Eva Green oraz Chloë  Moretz.

Polska premiera zaplanowana jest na 18 maja 2012 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


6 × pięć =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 560 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony