Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Kreatywny Humanista

Kreatywny Humanista

Wyższa Szkoła Pedagogiczna TWP w Warszawie stała się organizatorem projektu „Kreatywny Humanista”.

Przedsiębiorczość wysoko rozwiniętych, jest nieodłącznym aspektem trwania krajów wysoko rozwiniętych. Rozumiana jest nie inaczej, jak tylko dostrzeżenie w otaczającym świecie szansy dla siebie i wykorzystanie jej w sposób kreatywny, innowacyjny, twórczy.

Twórcy projektu „Kreatywny Humanista” dostrzegli potrzebę odpowiedzi na coraz nowsze wymagania dynamicznie rozwijającego się rynku pracy. Celem inicjatorów programu jest zaprzeczenie powszechnemu stereotypowi, przedstawiającemu humanistę jako osobę niezaradną życiowo, mało przedsiębiorczą i niezdolną do logicznego rozwiązywania problemów.

Humaniści nie muszą się już obawiać o swoją przyszłość. W ramach projektu Wyższa Szkoła Pedagogiczna TWP w Warszawie wzbogaci program studiów o dodatkowy przedmiot z zakresu przedsiębiorczości oraz poszerzy ofertę edukacyjną o kursy i warsztaty przygotowujące do podejmowania samodzielnych inicjatyw. Zadaniem organizatorów jest wykorzystanie potencjału drzemiącego w humanistach i rozwijanie postawy przedsiębiorczej wśród studentów, absolwentów, a także osób spoza społeczności akademickiej.

14. marca w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP odbyła się pierwsza konferencja na temat praktycznego wykorzystania przedsiębiorczości przez humanistów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ 1 = sześć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 598 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony