Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Podróż w towarzystwie Alexandry

Podróż w towarzystwie Alexandry

Alexandra, a właściwie Aleksandra Jabłonka zadebiutowała w lutym na naszej scenie muzycznej. Młoda, przebojowa dziewczyna, szerzej znana z programu Roberta Janowskiego – „Jaka to melodia” oraz występu na festiwalu w Opolu dobrze wykorzystała swoją szansę.

Jej pierwsza płyta zatytułowana „Popłyniemy daleko” zabiera nas w ciekawą, muzyczną podróż na nieznany ląd. Krążek  jest dosyć przyjemny, przemyślany, a co najważniejsze spójny. Album jest efektem współpracy Alexandry i Adama Konkola, znanego z zespołu Łzy. Materiał jest promowany przez singiel – „Popłyniemy daleko” ale odnajdujemy na nim także, inne warte uwagi kawałki jak: „Moje oczy są niebieskie”, „Zawsze będziesz w moich snach” czy „Mówisz mi, że przepraszasz” .

Płyta jest utrzymana w klimacie muzyki popowo-klubowej o niespotykanym dotąd brzmieniu. Artystka jest utalentowana, charyzmatyczna i pomysłowa. Sama mówi, że jest szalona i nieobliczalna, jak muzyka, którą tworzy. Aleksandra nie zamyka się na jeden gatunek muzyczny, muzyka dla niej, nie zna granic i wiąże się ze wszystkim, co nas otacza. Śpiewa o tym, co wyzwala emocje oraz budzi uśpione zmysły. Taniec dźwięków, to coś co zwyczajnie się „czuje”, wyraża nie tylko głosem, ale także odpowiednią barwą, choreografią czy oprawą. Dzięki muzyce można realizować marzenia, ale i wpływać poprzez wyjątkowe doznania na innych. Tworzyć, ale i „zarażać” swoją pasją, pokazywać wrażliwość, ale i siłę.

Na koniec warto wspomnieć, że to właśnie Ola, nagrała dwa wielkie przeboje z duetem polskich Dj-ów Kalwim i Remim pod tytułami „Kiss” i „Girls”, które podbiły polskie listy przebojów i przez długi czas utrzymywały się w polskiej czołówce muzyki rozrywkowej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


osiem − = 3

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 163 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony