Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Międzynarodowy sukces Audiofeels

Międzynarodowy sukces Audiofeels

Poznański zespół Audiofeels wspaniale reprezentował Europę na prestiżowym konkursie Sweeptakes Harmony w Nowym Jorku, zgarniając pierwszą nagrodę.

Sweeptakes Harmony to konkurs zespołów acapella, w tym roku rozgrywający się już po raz 28. Jest to jedno z najbardziej znanych i renomowanych wydarzeń tego typu na świecie. Uczestnicy najpierw muszą przejść eliminacje, po których najlepsi spotykają się na przesłuchaniach regionalnych w Stanach Zjednoczonych, gdzie mają 10 minut na zaprezentowanie swojego repertuaru, aby następnie rywalizować w wielkim finale. Dzięki zwycięstwu 10 marca w Nowym Jorku Audiofeels będą walczyć w tym ostatnim etapie, który odbędzie się 12 maja w San Rafael w Kalifornii. Nagrodą jest możliwość nagrania płyty w USA. O tym, jak fenomenalny był występ muzyków niech świadczy fakt, że zdobyli oni także nagrodę publiczności.

Zespół Audiofeels został założony w kwietniu 2007 roku przez grupę przyjaciół, którzy poznali się w trakcie studiów w chórze Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Na scenie klubowej zadebiutowali w kwietniu 2008 roku w poznańskim Blue Note, ale ogólnopolską sławę przyniósł im występ w pierwszej edycji programu „Mam talent”. Zajmują się gatunkiem vocal play, który polega na imitacji instrumentów, posługując się tylko swoim głosem. Obecnie członkami są: Jarosław Weidner, Marek Lewandowski, Marcin Illukiewicz, Bartosz Michalak, Michał Szajkowski, Bartosz Lehmann, Michał Stec, Patryk Ingnaczak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× 5 = dwadzieścia

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 823 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony