Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Międzynarodowy sukces Audiofeels

Międzynarodowy sukces Audiofeels

Poznański zespół Audiofeels wspaniale reprezentował Europę na prestiżowym konkursie Sweeptakes Harmony w Nowym Jorku, zgarniając pierwszą nagrodę.

Sweeptakes Harmony to konkurs zespołów acapella, w tym roku rozgrywający się już po raz 28. Jest to jedno z najbardziej znanych i renomowanych wydarzeń tego typu na świecie. Uczestnicy najpierw muszą przejść eliminacje, po których najlepsi spotykają się na przesłuchaniach regionalnych w Stanach Zjednoczonych, gdzie mają 10 minut na zaprezentowanie swojego repertuaru, aby następnie rywalizować w wielkim finale. Dzięki zwycięstwu 10 marca w Nowym Jorku Audiofeels będą walczyć w tym ostatnim etapie, który odbędzie się 12 maja w San Rafael w Kalifornii. Nagrodą jest możliwość nagrania płyty w USA. O tym, jak fenomenalny był występ muzyków niech świadczy fakt, że zdobyli oni także nagrodę publiczności.

Zespół Audiofeels został założony w kwietniu 2007 roku przez grupę przyjaciół, którzy poznali się w trakcie studiów w chórze Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Na scenie klubowej zadebiutowali w kwietniu 2008 roku w poznańskim Blue Note, ale ogólnopolską sławę przyniósł im występ w pierwszej edycji programu „Mam talent”. Zajmują się gatunkiem vocal play, który polega na imitacji instrumentów, posługując się tylko swoim głosem. Obecnie członkami są: Jarosław Weidner, Marek Lewandowski, Marcin Illukiewicz, Bartosz Michalak, Michał Szajkowski, Bartosz Lehmann, Michał Stec, Patryk Ingnaczak.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


+ 3 = dziewięć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 323 506 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony