Jestes tutaj: Home » FILM » Kobieta w czerni.

Kobieta w czerni.

Drugiego marca odbyła się premiera nowego mrocznego dramatu „Kobieta w czerni”. W główną rolę (Arthura Kipps’a) wcielił się Daniel Radcliffe. Obecnie produkcja cieszy się ogromną popularnością.

Akcja rozgrywa się w Crythin Gifford, w pobliżu opuszczonej posiadłości gdzie po zachodzie słońca, pojawia się kobieca postać ubrana na czarno. Zawsze, po pewnym czasie w okolicy umiera dziecko. Po śmierci właścicielki Domu na Węgorzowych Moczarach do miasteczka przyjeżdża młody notariusz Artur Kipps (Daniel Radcliffe), żeby uporządkować jej sprawy spadkowe. Niewiele może się jednak dowiedzieć. Okoliczni mieszkańcy boją się mówić o tym, co zdarzyło się tu przed laty. W czasie odpływu sam Kipps udaje się do przeklętego miejsca. Nie przypuszcza, że przekraczając próg posiadłości, stanie się częścią przerażającej historii owego miasta.

Prezentujemy zwiastun:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


3 + pięć =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 813 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony