Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Zmień swój styl życia i zostań Pozytywną Egoistką!

Zmień swój styl życia i zostań Pozytywną Egoistką!

To pierwsze tego typu przedsięwzięcie skierowane tylko i wyłącznie do kobiet. Mężczyźnie łatwiej stać się egoistą, kobietom nie przychodzi to, aż z taką swobodą.

W dzisiejszych czasach niezwykle trudno sprostać wysokim oczekiwaniom społecznym, jakie w naszej kulturze są narzucane kobietom. Łączenie poszczególnych ról to niezwykłe wyzwanie, a próba idealnego sprostania oczekiwaniom innych często prowadzi do frustracji, złości i smutku. Celem kampanii jest zwrócenie uwagi na wiadomość, że pozytywny egoizm nie tylko nie jest niczym złym, lecz cnotą pożądaną. Historia i losy kobiet pokazują, że wiele pań wciąż nie potrafi tego zrealizować w praktyce. Pomysł na promowanie tej akcji został zainspirowany wypowiedziami wielu kobiet.

Ego to po prostu „ja”, dlatego też Egoistka pokazuje kobietom, że w dzisiejszym świecie, w którym pamiętają o tysiącach nieistotnych rzeczy, mogą, a nawet powinny skupić się na sobie. Egoizm to nie grzech, to dbanie o swoje interesy, dążenie do o pełni szczęścia i spełnienia.-piszą w newsletterze skierowanym do pań, autorki projektu.

Akcja wystartowała 8 marca 2012 i potrwa do grudnia 2012. W ramach bezpłatnej Akademii Pozytywnej Egoistki przewidziane są spotkania motywacyjne, konferencje i warsztaty. Kobiety nauczą się jak dokonać zmian wewnętrznych, czyli jak zmienić myślenie o sobie, a także wezmą udział w kompleksowej metamorfozie, by czuć się w pełni dobrze z samą sobą. Egoizm, jako nowy styl życia… oparty na samoświadomości i zdrowej koncentracji na sobie. To także harmonijne połączenie wszystkich sfer życia (ciało, umysł, emocje) i budowanie poczucia siły oraz równowagi, a także odkrywanie swoich potencjałów.

Zapisy: biuro@projektegoistka.pl

Więcej informacji: www.akademiapozytywnejegoistki.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


9 + = siedemnaście

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 823 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony