Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polityka » Z okazji Dnia Kobiet Tusk wręcza tulipany, a Palikot dorzuca

Z okazji Dnia Kobiet Tusk wręcza tulipany, a Palikot dorzuca

Dziś z okazji Dnia Kobiet zdrowia, szczęścia, miłości, wiary w siebie, sukcesów i uśmiechu na co dzień życzą nie tylko nasi mężowie, przyjaciele i koledzy ale także znani politycy.

– Drogie Panie, dziś Wasze święto. My, mężczyźni, przynosimy Wam kwiaty i chociaż w tym jednym dniu pamiętamy, jak jesteście ważne – tak premier Donald Tusk składał życzenia wszystkim Polkom z okazji Dnia Kobiet. Premier w swoim nagraniu mówił także o polepszeniu życia kobiet w naszym kraju, wspominał o planach reformy emerytalnej, poruszał kwestie równości, równorzędności wynagrodzeń oraz sprawy związane z pomocą w obowiązkach rodzinnych w związku z wydłużeniem czasu pracy i dodatkowymi obowiązkami każdej z Pań.

-Równe płace dla kobiet i mężczyzn na tych samych stanowiskach. Do tego większa liczba żłobków. Trzeba szybko dokonać przełomu, jeśli chodzi o miejsca w żłobkach, by kobiety mogły wrócić do pracy po urlopie macierzyńskim – mówił Janusz Palikot, który zauważył, że święto kobiet nie powinno być traktowane jako utrwalanie ich gorszej pozycji w społeczeństwie. Zamiast tradycyjnych goździków zaproponował wręczać kobietom z okazji ich święta prezerwatywy. To pewien symbol wyzwolenia kobiet. Czy będziemy świadkami narodzin nowej tradycji i przełamywania obowiązującego tabu?

I co o tym pomyśle sądzą Drogie Panie…?

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


sześć + = 13

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 598 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony