Jestes tutaj: Home » MUZYKA » „Me & My Guitar” – marcowe uderzenie Grzegorza Skawińskiego

„Me & My Guitar” – marcowe uderzenie Grzegorza Skawińskiego

Lider grupy Kombi postanowił zaskoczyć swoich wiernych fanów solowym albumem, który trafi na sklepowe półki już 12 marca. Ta płyta to ponad 1,5 roku starań i realizacji pomysłów związanych z wymyśleniem i poukładaniem wszystkiego w sensowną, spójną całość.

Ponadto jest to materiał sfinansowany z własnego budżetu artysty. Autor nagrał album w języku angielskim aby dotrzeć do szerszej grupy odbiorców, także obcokrajowców oraz oddzielić swoją indywidualną twórczość od działalności zespołowej. Płyta skierowana jest do indywidualistów, wrażliwych na dźwięki muzyki ale także ceniących sobie mocniejsze, głębsze brzmienia. To będzie gratka dla miłośników rockowych gitarowych klimatów, czystych instrumentalnych dźwięków i metalowych ostrych kawałków. Swoją cząstkę odnajdą na niej również fani jazzu, bluesa czy soulu. Grzegorz sięga muzycznie do swoich korzeni związanych z działalnością w O.N.A.  czy Skawalkerze.

„Me & My Guitar” zawiera dziewięć kompozycji. Wraz z liderem zagrali współpracownicy z obecnego wcielenia Kombi: Adam Tkaczyk i Waldemar Tkaczyk. Gościnnie pojawił się Adam „Nergal” Darski (Behemoth), ceniony realizator Piotr Łukaszewski (dawniej związany z Irą), Marek Raduli (w przeszłości Budka Suflera), Jacek Królik (w przeszłości Brathanki), Marek Napiórkowski, Jacek Polak, Mariusz Zaczkowski i Bernard Maseli. Znajdziemy na niej także utwory w całości instrumentalne i ballady. Do promocji wybrano balladę „Strength To Carry On”. Muzyk przyznał, że przed premierą czuje dreszcz emocji i tremę, a wraz z przybliżaniem się czasu pojawienia krążka na sklepowych półkach wzrasta napięcie, adrenalina i ciekawość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


4 − = dwa

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 209 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony