Jestes tutaj: Home » MUZYKA » W sobotę bass zatrzęsie Eskulapem

W sobotę bass zatrzęsie Eskulapem

Druga edycja imprezy LubiszTo Live Music Dubstep w poznańskim klubie Eskulap zbliża się do nas wielkimi krokami. Już w sobotę, 10 marca, na uczestników czekać będzie doskonała muzyka i szereg niezapomnianych atrakcji.

LubiszTo Live Music to nie zwyczajna impreza. To jedno z największych w Polsce wydarzeń dla miłośników muzyki dubstep i drum’n’bass, które już w tę sobotę ponownie zawita do Poznania. To spektakl muzyczny z niespotykaną nigdzie dawką bassu, świateł i zadowolenia. Podczas drugiej edycji oprócz niesamowitych występów legend muzyki dubstep, będziecie mogli obejrzeć bardzo klimatyczne INTRO przygotowywane przy współpracy z specjalistami od oświetlenia, nagłośnienia.

Pierwsza edycja LubiszTo Live Music ściągnęła nie tylko ludzi z całej Polski, ale także gości z Holandii oraz USA. Imprezę dostrzeżono w całej Europie, ale również za oceanem, a filmik ją upamiętniający trafia w coraz odleglejsze zakątki dubstepowego globu.

W tym roku na głównej scenie zagra absolutna czołówka zagranicznych artystów połamanych brzmień – Emalkay, Drumsound and Bassline Smith, Blu Mar Ten, Reso, Subscape oraz Extnct! Natomiast drugą sceną zawładną polskie ekipy z całego kraju: Warszawy, Trójmiasta, Bydgoszczy, Poznania i innych miejscowości.

Dla zmęczonych i tych, którym nogi odmówią posłuszeństwa organizatorzy imprezy przygotowali małe targi muzyczne, a także wystawę obrazów Tomasza Pietrzyka z Częstochowy – artysty tworzącego głębokie grafiki o wspólnym mianowniku – oczach. podczas imprezy będzie można również podziwiać modelki w strojach autorstwa kolektywu projektantów Trofeum Design.

Więcej informacji na stronach:
www.lubiszto.org
http://www.facebook.com/events/259945740722543/

Przyjdźcie, sprawdźcie i bawcie się dobrze. Niech bass będzie z Wami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


osiem × = 40

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 103 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony