Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Internetowe Targi Edukacyjne

Internetowe Targi Edukacyjne

W poniedziałek ruszyła V edycja Internetowych Targów Edukacyjnych organizowanych przez Gazetę.pl i Agorę.S.A.. Przedsięwzięcie skierowane jest do licealistów, studentów oraz dorosłych zainteresowanych kształceniem na studiach I i II stopnia, jednolitych magisterskich, podyplomowych, doktoranckich, MBA, a także dla wszystkich osób pragnących podnosić swoje kwalifikacje zawodowe poprzez  propozycje kursów i szkoleń w tym także oferty szkół policealnych.

Internetowe Targi to możliwość dotarcia do szerokiej grupy odbiorców na poziomie zarówno lokalnym, jak i ogólnopolskim w zależności od indywidualnych potrzeb. To także duża dowolność w zapoznaniu się z ofertą kształcenia danej placówki o dowolnej porze dnia, czy nocy w zależności od osobistych możliwości i preferencji.Na stronie zaprezentowano różne możliwości i formy kształcenia, które zostały odpowiednio podzielone i ujęte tematycznie. Bogato zaprezentowały się także poszczególne placówki organizujące różnorodne formy kształcenia w zależności od swojego typu. Ciekawym dodatkiem jest mała baza polecanych artykułów związanych ze szkolnictwem i edukacją. Znajdziemy tutaj informacje o awangardowych kierunkach studiów, kierunkach kluczowych dla rozwoju strategicznych dziedzin polskiej gospodarki, wskazówki jakie kierunki warto obecnie studiować oraz praktyczne rady jak przeciwdziałać wzrastającemu bezrobociu, poprzez różnorodne pośrednie formy zdobywania doświadczenia, realizowane jeszcze w czasie trwania edukacji. Targi potrwają do 02.04.2012r.

www.TargiEdukacyjne.Gazeta.pl  Oficjalna strona targów

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


9 + sześć =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 209 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony