Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Ruszyły nowe edycje muzycznych show

Ruszyły nowe edycje muzycznych show

W weekend na antenę telewizji weszły premierowe odcinki kolejnych edycji programów muzycznych. „Bitwa na głosy”, gdzie w jury zasiadają: Sonia Bohosiewicz, Alicja Węgorzewska, Zbigniew Zamachowski. W „X-Factor” ekspertami są: Tatiana Okupnik, Kuba Wojewódzki, Czesław Mozil. W „Must Be the Music” oceniają: Elżbieta Zapendowska, Kora, Adam Sztaba oraz Łozo.

Produkcje cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród widzów, jak i samych uczestników, którzy na początku muzycznej przygody tłumnie gromadzą się na castingach w całej Polsce. Każda edycja pokazuje, że utalentowanych osób nie brakuje, wręcz przeciwnie. Kolejne programy odsłaniają nowych artystów. Konkursy są podzielone na poszczególne etapy. „Bitwa na głosy” wyróżnia się charytatywnym celem całej akcji. W „X-Factor” i „Must Be the Music” celem jest zdobycie nagrody pieniężnej, czyli 100 tysięcy złotych.

Każdy odcinek jest emitowany na żywo ze studia w Warszawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× 2 = sześć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 103 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony