Jestes tutaj: Home » FILM » Elena

Elena

Najnowszy film twórcy „Wygnania” i ” Powrotu” zdobył Nagrodę Specjalną na festiwalu w Cannes, zaś aktorka grająca tytułową rolę nominowana była do Europejskiej Nagrody Filmowej.

Dzieło opowiada historię miłości dojrzałych ludzi o zupełnie innych charakterach i statusie społecznym. Przypominający sponsoring układ komplikuje obecność dzieci.

Władimir to mężczyzna bardzo zimny uczuciowo. Pewnego dnia poznaje Elene, która jest pielęgniarką. Zawiązuje się miedzy nimi układ : on ma pieniądze, ona zapewnia opiekę. Po przebytym ataku serca mężczyzna spisuje testament, w którym cały swój majątek zapisuje córce. Elena ma dostać jedynie comiesięczną pensję.

Historia o tym jak nieśmiała kobieta przeistacza się w zdeterminowaną i zdolną do wszytskiego  żonę. Wymyśla tragiczny plan, który na zawsze zmieni życie jej najbliższych.

Do kin zapraszamy już 23 marca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


dziewięć × = 27

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 103 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony