Jestes tutaj: Home » FILM » Elena

Elena

Najnowszy film twórcy „Wygnania” i ” Powrotu” zdobył Nagrodę Specjalną na festiwalu w Cannes, zaś aktorka grająca tytułową rolę nominowana była do Europejskiej Nagrody Filmowej.

Dzieło opowiada historię miłości dojrzałych ludzi o zupełnie innych charakterach i statusie społecznym. Przypominający sponsoring układ komplikuje obecność dzieci.

Władimir to mężczyzna bardzo zimny uczuciowo. Pewnego dnia poznaje Elene, która jest pielęgniarką. Zawiązuje się miedzy nimi układ : on ma pieniądze, ona zapewnia opiekę. Po przebytym ataku serca mężczyzna spisuje testament, w którym cały swój majątek zapisuje córce. Elena ma dostać jedynie comiesięczną pensję.

Historia o tym jak nieśmiała kobieta przeistacza się w zdeterminowaną i zdolną do wszytskiego  żonę. Wymyśla tragiczny plan, który na zawsze zmieni życie jej najbliższych.

Do kin zapraszamy już 23 marca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− jeden = 1

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 039 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony