Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Z namiętnością i tęsknotą z ust do ust

Z namiętnością i tęsknotą z ust do ust

„Żegnasz mnie ostatni raz, okręt mój odpływa w dal, spojrzeń blask i drżenie rąk stają się wspomnieniem bo, ruszam już za chwilę w niebezpieczny rejs, wiatry będą rwać namiętności me…” To słowa utworu „Ukochana żegnam cię” promującego nową płytę Janusza Radka pt. „ Z ust do ust”.

Janusz Radek autor kilku solowych projektów i współautor zbiorowych dokonań związanych ze światem muzyki, teatru i sztuki, szerszej publiczności znany głównie za sprawą utworu:Kiedy umrę kochanie” do słów wiersza Haliny Poświatowskiej (kto z was jeszcze nie słyszał, koniecznie proszę  o natychmiastowe nadrobienie zaległości) wraca początkiem marca z nowym materiałem. Ta płyta to historia o ciągłym przyciąganiu się do siebie ludzi, wbrew mijającej modzie na przeżywanie wszystkiego w pojedynkę. Wszyscy jesteśmy świetnymi tancerzami jako single, teraz nastaje era muzyki do tańczenia we dwoje, wtulając się w swoje ciała, kołysząc w rytm muzyki, która budzi skojarzenia z przeszłością, policzek przy policzku, w duecie oddechów odkryjemy na nowo uroki tańca. Radek swoim zwyczajem znów wymieszał gatunki i style, by stworzyć niepowtarzalną utrzymaną w lirycznym, choć nowoczesnym, rytmicznym kroku opowieść, która budzi tęsknotę i nostalgię. Śpiewając zachęca do poszukiwania własnego miejsca na świecie i swojego tlącego się płomienia światła. Premierowego kawałka można posłuchać na oficjalnej stronie artysty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


dwa × 8 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 808 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony