Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » VI Akademickie Targi Pracy

VI Akademickie Targi Pracy

Po raz szósty w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki 14 marca 2012 roku odbędą się Akademickie Targi Pracy JOBBING, organizacja Stowarzyszenie na rzecz Akademickich Biur Karier.

Akademickie Targi Pracy JOBBING organizowane od 2007 roku cieszą się coraz większą popularnością. Nic dziwnego. Biura karier warszawskich uczelni wraz ze Stowarzyszeniem na rzecz Akademickich Biur Karier dbają o wysoki poziom inicjatywy. Najlepsi pracodawcy, bezpłatne warsztaty, porady, które można uzyskać od kompetentnych pracodawców, spotkania z ekspertami w dziedzinie przedsiębiorczości i marketingu – to elementy, które decydują o poszerzającym się z roku na rok kręgu zainteresowanych.

Studenci i absolwenci biorący udział w Targach JOBBING mają możliwość rozmowy ze swoim przyszłym pracodawcą, skorzystania z szerokiej oferty praktyk zawodowych, wzięcia udziału w warsztatach czy odbycia konsultacji z psychologiem bądź doradcą zawodowym.

ATP JOBBING kierowane są nie tylko do studentów oraz absolwentów uczelni wyższych. To również niepowtarzalna okazja dla pracodawców na efektywną realizację swoich celów rekrutacyjnych i wizerunkowych przy niewielkim nakładzie finansowym.

VI Akademickie Targi Pracy JOBBING, 14. marca, 09:30 – 17:00, PKiN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ trzy = 4

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 815 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony