Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Teraz „My”

Teraz „My”

Kobieta o zniewalającym wyglądzie i głosie anioła. Artystka której wyjątkowa siła przeplata się z muzyczną wrażliwością, a niebywały talent z pozytywną charyzmą. Autorka takich przebojów jak „Jestem kobietą”, „To nie ja byłam Ewą”, „Jak najdalej” czy „To nie tak jak myślisz, kotku”.

Zdobywczyni wielu ważnych nagród takich jak nagroda im. Karola Musioła z gatunku indywidualność wykonawcza, trofeum magazynu Elle, statuetka Wiktora czy Fryderyka w kategoriach  fonograficzny debiut za album „Dotyk” i teledysk roku za tytułową piosenkę z pierwszej płyty. Zdobywczyni drugiego miejsca w Konkursie Piosenki Eurowizji w Dublinie, wokalistka, której albumy wielokrotnie uzyskiwały status Złotej i Platynowej płyty.

Edyta Górniak, bo oczywiście o niej mowa powraca na scenę nagraniową po pięciu latach przerwy z kompozycją 12 utworów na krążku pod lakonicznym, ale wiele znaczącym tytułem „My”. Album „My” to zupełnie nowa ryzykowna odsłona, która stanowi połączenie zaskakujących poszukiwań muzycznych, przełamywania gatunków i intrygujących rozwiązań ze świeżością pomysłów i sceniczną dojrzałością. Sprzedaż płyty jest tak dobra, że jeszcze przed premierą pokryła się ona platyną. Premiera miała miejsce w Walentynki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ trzy = 5

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 807 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony