Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Odpowiedź na kolejny poniedziałek

Odpowiedź na kolejny poniedziałek

Psychodeliczny, mroczny, hiphopowy klimat o piątej nad ranem…a czemu nie! Nie cierpisz tego pierwszego dnia tygodnia następującego po majestatycznie – błogiej niedzieli. Poniedziałkowy poranek doprowadza cię zwykle do szewskiej pasji, a szybkość z jaką musisz ogarnąć poweekendowe lenistwo wrzucając pierwszy bieg, graniczy z prędkością światła. Zaparz mocną kawę, weź szybki prysznic i wsłuchaj się w „Ten$ion”, a raz, dwa powrócisz do pełni sił.

Die Antwoord to najsłynniejszy obecnie południowoafrykański zespół, grupa powstała w 2008 roku  w Kapsztadzie, a w jej skład wchodzą: Ninja, Yo-Landi Vi$$er oraz DJ Hi-Tek. Muzycznie to nadal rap/hip-hop naszprycowany wszelaką elektroniką, serią loopów i delikatnym posmakiem wciąż popularnego (stricte gatunkowo) elektro. To oryginalna mieszanka -„melanżu” różnych kultur i smaków, która zawiera wiele elementów kontrkultury „Zef”, popularnego ruchu kulturowego w RPA. Załoga zyskała globalną popularność w 2010 roku za sprawą kontrowersyjnych teledysków „Enter the Ninja” czy „Zefside” i oryginalnego brzmienia, które sami określili jako zef-rap-rave. Swoim, drugim albumem udowadniają, że znajomość trendów nie jest im obca ale pokazują także indywidualny styl. Płyta w sprzedaży od lutego.

Tracklista:

1. Never Le Nkemise 1
2. I Fink U Freeky
3. Pielie (feat. Ninja)
4. Hey Sexy
5. Fatty Boom Boom
6. Zefside Zol (Interlude)
7. So What?
8. Uncle Jimmy (Skit)
9. Baby’s On Fire
10. U Make a Ninja Wanna F**k
11. Fok Julle Naaiers
12. DJ Hi-Tek Rulez
13. Never Le Nkemise 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ 5 = sześć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 209 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony