Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Nowy klip od My Riot

Nowy klip od My Riot

Zespół My Riot zakończył realizację zdjęć do trzeciego teledysku promującego płytę „sweet_noise”. Tym razem wybór padł na najostrzejszy utwór na płycie będący jednocześnie najbardziej ulubionym wśród fanów zespołu. Kompozycja nazywa się „Botox”. 

„W dobie apogeum plastikowej kultury celebrytów uprawiających prostytucję mentalną ku radości mas, i w czasach kiedy rząd polski wykazuje absolutny brak szacunku dla społeczeństwa, łamiąc wszelkie zasady i prawa demokracji, trudno było o lepszy moment na „Botox”. Otwórz oczy, myśl i kwestionuj tzw. autorytet władzy. To jest czas na reakcję. Nic o nas bez nas. Refuse and Resist!”– Glaca
W teledysku pojawią się fanki My Riot, wyłonione do wzięcia udziału w klipie poprzez facebook zespołu. Poza nimi w obrazie zobaczymy aktora Jarka Boberka i młodą aktorkę, Olę Laśkiewicz. Ola jest również wielbicielką My Riot i trafiła na plan w ten sam sposób, co reszta fanów, czyli przez casting.
Wszystko wskazuje na to, że będzie to najmocniejszy obraz jaki do tej pory zrealizował My Riot.
„Zaangażowanie fanów i przyjaciół naszego zespołu pozwoliło wnieść wiele pasji i naturalnej energii do zdjęć. Uwielbiam moment kiedy na planie unosi się uczucie twórczego podniecenia i napięcia. Dodatkowo, burzliwe wydarzenia ostatnich tygodni związane z ACTA przeniosły się na plan teledysku. W pewien sposób to jest nasza reakcja i nasz głos w całej sprawie”- dodaje Glaca, który jest autorem scenariusza i spiritus movens całego przedsięwzięcia.
Obraz realizuje ekipa R5 Films.

Premiera teledysku „Botox” już na początku marca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


3 × = trzy

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 166 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony