Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Koncerty » Kasia Wilk w Poznaniu i Warszawie

Kasia Wilk w Poznaniu i Warszawie

Zapraszamy na wyjątkowy koncert Kasi Wilk. Już 28 lutego w klubie Crime Story w Poznaniu artystka po raz pierwszy zaprezentuje poznańskiej publiczności materiał z płyty „Drugi raz”.

Tradycyjnie nie zabranie mocnych gitarowych brzmień oraz kilku piosenek z płyty „Unisono”, do których Kasia ma szczególny sentyment m.in. „Mały Człowiek”, „Do kiedy jestem” i utwór „Pierwszy raz” w miksie z „Ayo Technology” po raz pierwszy zaprezentowany na Eska Music Awards wspólnie z Katerine. Początek o godz. 20:00.

Kasia wystąpi z zespołem w składzie:
Kasia Rościńska – chórek
Daniel Moszczyński – chórek
Dawid Szmatuła – instrumenty klawiszowe
Łukasz Kaczmarek – gitara
Jacek Rychły – gitara
Kacper Pietrzyk – bas
Bartek Czerniachowski – perkusja

Bilety w cenie 25 zł dostępne na www.ebilet.pl oraz w wyznaczonych punktach sprzedaży www.ebilet.pl/punkty.php (przedsprzedaż) oraz w cenie 30 zł w kasie klubu (bezpośrednio przed koncertem).

Wstęp + 18
Na miejscu będzie można zakupić album „Drugi raz”.

Dzień później, 29.02 Kasia wystąpi w Warszawie.

KASIA WILK | Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Niezwykle charyzmatyczna osobowość i jeden z najmocniejszych damskich głosów w Polsce. Laureatka wielu prestiżowych nagród m.in. II miejsce na Festiwalu w Opolu w konkursie Debiutów z zespołem Kto To (utwór „Gdy minie sen”, 2005), II miejsce na festiwalu w Opolu z Mezo (utwór „Ważne”, 2005), statuetka Eska Music Awards 2006 Hit roku „Ważne”, statuetka Eska Music Awards 2007 Hit Roku „Sacrum”, Superjedynka za płytę „Eudaimonia” (status Złotej Płyty, Mezo & Tabb & Kasia Wilk, 2007). Współpracowała z takimi artystami jak Kayah i Adam Sztaba.

Solową karierę rozpoczęła w 2008 roku, kiedy ukazał się jej album „Unisono”. Pochodzą z niego takie przeboje jak „Pierwszy raz”, „Idealni” oraz „Do kiedy jestem”, który przyniósł Kasi zwycięstwo w polskim finale Sopot Festival 2009.

25 listopada 2011 ukazał się drugi solowy album Kasi zatytułowany „Drugi raz”. Pochodzą z niego takie utwory jak „Być może”, Jak nigdy przedtem” oraz nagrodzony Brązową Premierą w Opolu „Escape”. Przy produkcji płyty Kasia współpracowała z duetem Brown Cube, Przemkiem Pukiem, Bartkiem Pietschem, Jackiem Rychłym oraz Łukaszem Kaczmarkiem. Wokalnie wsparli ją Kasia Rościńska i Daniel Moszczyński.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ 9 = szesnaście

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 811 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony