Jestes tutaj: Home » FILM » Johny Depp i jego Mroczne cienie

Johny Depp i jego Mroczne cienie

Vanity Fair zaprezentowało nowe zdjęcia bohaterów „Mrocznych cieni” Tima Burtona. Prócz Johnny’ego Deppa w roli wampira zobaczymy gwiazdy takie jak Eva Green, Michelle Pfeifer i Helena Bonham Carter.

W 1752 roku rodzina Collinsów wraz z synkiem Barnabasem wsiada na pokład statku, który płynie do Ameryki. Mają nadzieję, że tam rozpoczną życie na nowo i fatum, które wisi nad nimi, po prostu zniknie. Mija 20 lat. Dorosły już Barnabas (Depp) ma wszystko, czego mógłby zapragnąć. Jest bogaty i potężny. Jedyną jego wadą jest słabość do kobiet. Wszystko jednak zmienia się, kiedy bohater łamie serce pięknej Angelique Brouchard (Green), która z nienawiści zamienia go w wampira, a potem zabija. Mijają lata. Po niespełna dwóch stuleciach Barnabas znów powraca na ziemię i wtedy dopiero zaczyna na nowo poznawać świat, który wygląda zupełnie inaczej niż za czasów jego młodości.

Czy Tim Barton ( Alicja w Krainie Czarów ) znów odniesie sukces ? Na pewno zapewni nam świetną rozrywkę.

Premiera  horroru przewidziana jest na 18 maja tego roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


dziewięć + = 11

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 164 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony