Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Bohomazzy na start

Bohomazzy na start

Już w najbliższy piątek, czyli 24.02, kolejna odsłona imprezy Bohomazz, która łączy świetną muzykę ze sztuką w jej najlepszym wydaniu.

Był już pokaz salonu fryzjerskiego „Tupet”, a ostatnio Gosia Myślicka własnoręcznie tworzyła kolorowe karykatury uczestników imprezy. Tym razem organizatorzy Bohomazza zaprosili do współpracy poznańskiego tatuażystę o pseudonimie Buszi. Najodważniejsi z gości będą więc mogli wyjść z klubu z permanentną pamiątką w postaci tatuażu. Na listę chętnych można się wpisywać od godziny 20 w dniu imprezy.

Poza tą atrakcją oczywiście wspaniała muzyka w wykonaniu dj-ów z Berlina, Nowego Jorku i Poznania. W ten piątek klub przy ul. Nowowiejskiego 13/15 gościć będzie nietuzinkowego niemieckiego dj-a, Stefana Schlegela (Azzzuro Tanzwerk, Berlin), znanego z łączenia bassu z wokalem.

Jak w każdy piątek Bohomazz obiecuje wyśmienitą zabawę do białego rana. Niezapomniane wrażenia gwarantowane. Przygotujcie więc wygodne buty i ruszajcie na parkiet.

Wejście: do 23:00 – 10 pln, po 23:00 – 15 pln

Więcej o wydarzeniu możecie przeczytać na Facebooku, pod adresem:

http://www.facebook.com/events/332732626769095

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


1 + cztery =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 278 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony