Jestes tutaj: Home » MUZYKA » „La revolution Sexuelle”- recenzja płyty Madoxa

„La revolution Sexuelle”- recenzja płyty Madoxa

Burza blond loków, zmysłowa czerń bielizny, teatralny make-up i tuzin bransoletek na dłoniach, to okładka nowej płyty Madonny, a może Kylie Minogue, nie to debiutancki album znanego z popularnego programu „Mam talent” Madoxa.

Materiał utrzymany jest w stylistyce electropop i dance. Autorem wszystkich tekstów, w językach angielskim i francuskim, jest sam artysta, który wychowywał się we Francji. W swojej twórczości stawia przede wszystkim na oryginalność, melodyjność, ale także kontrowersyjność i swoistą ekspresję. Madox, a właściwie Marcin Majewski bawi się wizerunkiem, stylem, seksualnością, zaskakuje, prowokuje i zmusza do przemyśleń.

„Tytuł płyty zapowiada rewolucję seksualną. Po 30 latach od pierwszej rewolucji rzeczywiście chyba nadchodzi kolejna…nie tyle seksualna, ile płciowa. Być może już niedługo podział na kobiety i mężczyzn będzie równie przestarzały jak całowanie w rączkę. Mężczyźni sięgną swobodnie po naszą biżuterię,farby do włosów, sztuczne rzęsy i spódnice. Może nawet stwierdzą, że lepiej wyglądają w szpilkach. – pisze na łamach Wysokich Obcasów” – Paulina Reiter.

Na naszej nudnej scenie muzycznej to jakiś powiew świeżości, albumu słucha się dość dobrze, chociaż nie jest to doskonały materiał. Na uwagę zasługują także teledyski, pierwszy, do singla „High On You”, który wywołał wielkie zainteresowanie z uwagi na mocno erotyczny charakter. Kolejny, tym razem do utworu „On and On”, zaskakujący odbiorcę odmiennym klimatem i wysoką jakością wykonania.

Zresztą zobaczcie i oceńcie sami:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


8 × jeden =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 598 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony