Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Video w poznańskim Crime Story – relacja z koncertu

Video w poznańskim Crime Story – relacja z koncertu

Walentynki, znane również jako święto zakochanych, kiedy to sklepy jubilerskie przeżywają „bum” na pierścionki zaręczynowe, a z witryn sklepowych atakują nas różne  rzeczy w kształcie serduszek lub udekorowane wzorem w ten symbol miłości. I wszystko miód-malina, ale co w taki dzień miał zrobić singiel?

Nieważne czy z wyboru czy z przypadku, nawet jeśli chciał gdzieś wyjść, nie było miejsca, gdzie nie natknąłby się na zakochane pary. Odpowiedź jest prosta – iść na koncert. W poznańskim Crime Story grał zespół Video. Być może publika nie była zbyt duża (za to zróżnicowana wiekiem), a po pubie kręciło się trochę par, w moim koncertowym pamiętniku stawiam wielki plus.

Zespół zagrał prawie wszystkie utwory ze swoich dwóch płyt – „Video Gra” i „Nie obchodzi nas rock”, w tym takie hity jak „Bella”, „Środa Czwartek” czy „Papieros”. Ludzie, którzy bawili się pod sceną, znali prawie wszystkie piosenki, które wytrwale śpiewali, wspierając zespół. I mimo tego, że większa część publiki spędziła czas przy stolikach, popijając różnego rodzaju napoje, muzyka, która rozbrzmiewała w Crime Story poprawiła wszystkim humory. Jakby nie patrzeć, muzyka łagodzi obyczaje.

Wokalista, Wojtek Łuszczykiewicz nie szczędził walentynkowych wyznań swoim kolegom. Komplementował wszystko – od kwiatka we włosach basisty po wyznanie miłości dla gitarzysty. Pojawiły się również wyznania o rzucaniu palenia (udanym bądź nie) czy teksty pochwalne dla nowej fryzury perkusisty.

Było wesoło i sympatycznie, a atmosfera miłości, która potrafi singla przytłoczyć, rozpłynęła się w delikatną mgiełkę radości.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


5 × dziewięć =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 560 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony