Jestes tutaj: Home » FILM » Nominacje do Saturnów ogłoszone

Nominacje do Saturnów ogłoszone

W czwartek 1 marca, ogłoszono nominacje do 38. Saturnów, nagród przyznawanych dla najlepszych filmów i seriali science fiction, fantasy i horrorów. Kto jest wśród szczęśliwych wybranych?

Po 10 nominacji dostały filmy „Hugo i jego wynalazek” i „Harry Potter i Insygnia Śmierci część II”. Na kolejnych pozycjach pod względem liczby nominacji uplasowały się: „Super 8” z ośmioma nominacjami, ” Capitan America: Pierwsze starcie”, z siedmioma, „Przygody Tintina” oraz „Mission Impossible – Ghost Protocol”zdobyły po sześć nominacji, a „Geneza planety małp”-  pięć.

Po raz pierwszy nominowany został Woody Allen, którego film „O północy w Paryżu” walczy w kategorii najlepszy film fantasy oraz najlepszy scenariusz. W kategoriach telewizyjnych faworytem jest „Breaking Bad”, który zdobył sześć nominacji oraz „American Horror Story” z pięcioma nominacjami.

Nagrody zostaną wręczone 20 czerwca w Burbank.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


5 − = dwa

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 598 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony