Jestes tutaj: Home » FILM » Femina pełna kobiet

Femina pełna kobiet

W poniedziałek 27 lutego w kinie Femina odbyło się kolejne już spotkanie z cyklu Kino Kobiet. Impreza podzielona została na dwie części. Pierwsza rozpoczęła się o godzinie 18.00 w hallu. Po 18.30 wszystkie panie przeszły do sali kinowej.

W trakcie trwania pierwszej części spotkania można było poczęstować się kawą przygotowaną przez kawiarnię Strabucks. Firma Retrospot przygotowała dla uczestniczek 20% zniżkę na profesjonalną sesję zdjęciową wraz z makijażem i stylizacją fryzury. Healthy Joy rozdawał vouchery także z 20% zniżką na dowolnie wybrany masaż. Ponadto panie mogły rozluźnić się korzystając z masażu relaksacyjnego na profesjonalnym krześle przygotowanym przez ogólnopolską sieć gabinetów i salonów kosmetycznych Yasumi. Firma kosmetyczna Mary Kay zaoferowała każdej chętnej uczestniczce peeleng dłoni w trzech krokach – zmiękczenie skóry, peeleng i nawilżenie. Ogólnie dużo atrakcji.

Druga część spotkania rozpoczęła się po godzinie 18.30 w sali kinowej. Każda z pań wygodnie rozsiadła się w fotelu i oczekiwała na prelekcję przygotowaną przez firmę Abrakadabra na temat właściwego doboru biustonosza. Krótki, bo trwający ok. 20 minut wykład okazał się treściwy. Brafiterka pokazała na zdjęciach jak biust układa się w źle, a jak w dobrze dobranym biustonoszu. Najczęściej popełnianymi błędami przy wyborze biustonoszy przez kobiety jest wybór stanika z za dużym obwodem pod biustem, a za małą miseczką. Częstym także błędem jest złe dopasowanie długości ramiączek. Brefiterka podkreślała także, iż nie warto zaopatrywać się w ogromną ilość biustonoszy, ponieważ nasz biust, tak jak całe ciało ciągle się zmienia i po około 4 miesiącach możemy potrzebować już innego rozmiaru.

Następnie wystąpiła przedstawicielka firmy Mary Kay. Opowiedziała o firmie, kosmetykach i właściwej pielęgnacji skóry twarzy w pięciu krokach – oczyszczenie, złuszczenie, tonizacja, nawilżenie i ochrona. Po wykładach odbyła się część konkursowa. Zadaniem wylosowanych uczestniczek było odpowiedzenie na pytania, oczywiście z wiedzy filmowej. Rozdane zostały trzy sesje brafittingowe, pięć zaproszeń na zabiegi Heathy Joy, dwa zestawy upominkowe od Starbucks, trzy zestawy kosmetyków Mary Kay, dziesięć książek „Mężczyźni wolą krągłości”, trzy zaproszenia na zabiegi kosmetyczne Yasumi, dwie profesjonalne sesje zdjęciowe Retrospot, semestr nauki języka angielskiego w Speak Up, trzy zestawy kosmetyków Yasumi, pięć zestawów kosmetyków Oriflame i trzy vouchery z 50% zniżką na semestr nauki języka angielskiego w Speak Up.

Po rozdaniu nagród został wyświetlony film „Odrobina nieba”. Wbrew pozorom nie jest to kolejna komedia romantyczna. To film o umieraniu i pogodzeniu się z tym. Na Sali niejedna pani uroniła łzę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


6 × dziewięć =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 808 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony