Jestes tutaj: Home » FILM » Cohen vs. Akademia

Cohen vs. Akademia

Sacha Baron Cohen zmierza przyjść na niedzielną galę rozdania Oscarów w stroju dyktatora. Pomysł aktora nie przypadł do gustu Akademii.

Cały konflikt rozpoczął się po zaproszeniu aktora na galę. Cohen zagrał jedną z ról w nominowanym do nagrody filmie „Hugo i jego wynalazek”. Po jakimś czasie oświadczył, że planuje przyjść w stroju dyktatora, którego gra w swoim najnowszym filmie.

Cała idea nie spodobała się Amerykańskiej Akademii Filmowej, która jednak nie podjęła ostatecznej decyzji czy pozwoli aktorowi na pojawienie się w kontrowersyjnym stroju.

Sam Cohen sądzi, że Akademia nie może zabronić mu pojawienia się na uroczystości w takim stroju na jaki będzie miał ochotę. Nie byłby to pierwszy raz kiedy aktor promuje swój film kostiumem z niego. Wcześniej Cohen pojawił się na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto w przebraniu reportera Borata, a na gali MTV był przebrany za Austriaka Bruno.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− 4 = cztery

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 163 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony