Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » ZUS po remoncie za 1,6 miliona złotych. Ksiądz zjawia się i błogosławią

ZUS po remoncie za 1,6 miliona złotych. Ksiądz zjawia się i błogosławią

Prezes łódzkiej siedziby Zakładu Ubezpieczeń Społecznych – Zbigniew Derdziuk, okazał się gorliwym katolikiem – wyznającym zasadę, „jak trwoga to do Boga”. Tak, bez pomocy boskiej ten nasz tak bardzo kulejący system emerytalny w Polsce zamieni się w proch. Dlatego w poniedziałek (20.02.2012r) na otwarciu zmodernizowanej sali dla interesantów w łódzkim dziale ZUS, pojawił się w obecności księdza, by następnie z nim i z innymi zaproszonymi gośćmi z zapałem i niezwykłym  żarem w oczach modlić się za pomyślność emerytów.

Na remont sali w wieżowcu łódzkiego ZUS przy ulicy Zamenhofa, wydano 1,6 miliona złotych. Na co? Na udogodnienia dla interesantów w postaci: klimatyzacji, 3 nowych stanowisk do obsługi oraz kącika zabaw dla dzieci. Na tą „niezwykłą uroczystość”  otwarcia nowej sali, zjechała się cała elita  parlamentarzystów. Swoją obecnością zaszczyciła również Prezydent – Hanna Zdanowska oraz Wojewoda – Jolanta Chełmińska. Wszyscy jednogłośnie przyznali, że modernizacja sali, już od dawna należała się łódzkim interesantom.

Szkoda tylko, że podczas tej „Uroczystości” nikt nie wspomniał o wyższych emeryturach i rentach. Być może, Derdziuk podczas modlitwy z księdzem Robertem Jantczakiem, pozostawił to w rękach boskiej opatrzności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


9 − = trzy

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 541 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony