Jestes tutaj: Home » FILM » Wielka, niekończąca się miłość

Wielka, niekończąca się miłość

„I że Cię nie opuszczę‘’  to melodramat  dla tych, którzy wierzą w miłość mimo wszystko, miłość prawdziwą, do grobowej deski. Zakochani po uszy odnajdą w obrazie Michaela Sucsy’ego potwierdzenie swoich teorii na temat „wiecznej miłości”. Film oparty na prawdziwej historii.

Opowiada o losach małżeństwa, kochającego się ponad wszystko. Do czasu. Rozdziela ich tragiczny w skutkach wypadek, w którym dziewczyna traci pamięć. Nie pamięta nic co wydarzyło się przez ostatnich 5 lat. Ich miłość, zostaje wystawione na poważną próbę. Czy Leo będzie w stanie sprawić, że Paige znów go pokocha? Czy uczucie łączące bohaterów wytrzyma test? Odpowiedź znajdziecie w kinowym debiucie Sucsy’ego, który momentami  wzrusza a nawet  rozśmiesza. Pokazuje jak wielka potrafi być siła miłości mężczyzny do kobiety. Jak wiele potrafi znieść. Przed nimi znów pierwsza  randka, pocałunek.

„I że Cie nie opuszczę‘’ to  raczej sympatyczne, lekkie kino, które na pewno sprawdzi się w przypadku romantycznego wyjścia we dwoje.

Plus należy się również za obsadę filmu. Niewyobrażalnie przystojny Leo właściciel studia nagrań (Tatum), ma w sobie tyle uroku, który idealnie współgra z jego męskością.  Wszystko sprawia, że my kobiety nie możemy oderwać od niego wzroku. Panowie, zaś mogą zobaczyć nietuzinkową Rachel McAdams („Pamiętnik”) Paige – początkującą rzeźbiarkę, która czaruje swoim szerokim uśmiechem. Na uwagę zasługuje również Jessica Lange (matka).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


8 − = dwa

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 039 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony