Jestes tutaj: Home » FILM » Spadkobiercy w polskich kinach

Spadkobiercy w polskich kinach

Po tym jak w zeszłym tygodniu na ekrany polskich kin weszły nominowane do Oscara – „Artysta” i „ Żelazna Dama”, w tym tygodniu dystrybutorzy przygotowali dla widzów kolejnego Oscarowego faworyta „Spadkobierców” z Georgem Clooneyem w roli głównej.

Film, który swoją premierę będzie miał 17 lutego opowiada o zamożnym biznesmenie mieszkającym na Hawajach, który po tragicznym wypadku żony musi zaopiekować się córkami.  Bohater nie tylko znajduje się w zupełnie nowej sytuacji, ale także dowiaduje się, że jego żona miała romans. Film wyreżyserował Alexander Payne znany między innymi z takich filmów jak „Bezdroża” czy „Schmidt”. Scenariusz oparto na książce hawajskiej pisarki Kaui Hart Hemmings. Produkcja zdobyła już Złoty Glob za najlepszy film dramatyczny, zaś George Clooney został wyróżniony za role Matta Kinga. Czyni to ze „Spadkobierców” film, który  trzeba koniecznie zobaczyć, jeszcze przed rozdaniem nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− pięć = 0

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 817 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony