Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Pogrzeb malutkiej Madzi z Sosnowca

Pogrzeb malutkiej Madzi z Sosnowca

15.02.2012 r. godzina 15:00. Pogrzeb Madzi rozpoczął się mszą żałobną w kościele św. Jana Rzemieślnika przy Alei Mireckiego w Sosnowcu. Po mszy świętej,ceremonia została przeniesiona na tamtejszy cmentarz parafialny przy ul. Smutnej.

Madzia Waśniewska zmarła w wyniku nieszczęśliwego wypadku – uderzając główką o próg podłogi. Matka dziewczynki po odegraniu przedstawienia pt: ”Porwano mi dziecko” – przyznała, że nikt tego dziecko jednak nie porwał, a ona sama w panice zakopała zwłoki w pobliskim Sosnowieckim parku.

Kobieta została oskarżona o nieumyślne spowodowanie śmierci dziewczynki i zatrzymana w areszcie śledczym. Dnia 13 lutego 2012 roku, złożyła w prokuraturze wniosek  o przepustkę, by uczestniczyć w pogrzebie córeczki.

Bliscy Katarzyny W. byli zaskoczeni jej decyzją, przekonani, że pojawienie się matki dziewczynki na uroczystości pożegnalnej, zaburzy cały spokój pochówku. By przekonać się jak wielka jest nienawiść mieszkańców Sosnowca do Katarzyny, wystarczy udać się na miejsce, w którym znaleziono ciało Madzi i przeczytać wszystkie kartki i transparenty dotyczące matki dziewczynki.

Będziemy o Tobie pamiętać, Madziu…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− dwa = 7

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 163 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony