Jestes tutaj: Home » LITERATURA » Nowa książka J. K. Rowling

Nowa książka J. K. Rowling

Miła niespodzianka dla fanów przygód Harry’ego Pottera, szczególnie tych dorastających razem z sympatycznym czarodziejem. Autorka światowego bestselleru planuje napisać nową książkę, tym razem skierowaną do dorosłego czytelnika.

– „Mimo że praca nad Harrym była dla mnie bardzo przyjemna to jednak moje kolejne prace będą zupełnie inne. Tak naprawdę Harry otworzył mi tylko drogę do badania nowych gruntów. Na ten moment zmieniłam wydawcę i jestem z tego bardzo zadowolona” – powiedziała.

Pisarka nie zamierza jednak całkowicie odciąć się od losów mieszkańców czarodziejskiego świata. Choć przyznała, że napisanie kolejnej książki o Harrym jest mało prawdopodobne, nie wyklucza powrotu do tego tematu w inny sposób.

Blair Partnership, czyli wydawnictwo, z którym współpracuje Rowling obiecało udostępnić pierwsze informacje na temat nowej powieści jeszcze w tym roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


dziewięć × 2 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 823 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony