Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Madonna wystąpi w Polsce 1 sierpnia

Madonna wystąpi w Polsce 1 sierpnia

W tym roku Madonna zagra na Stadionie Narodowym w Warszawie. Data koncertu ponownie wzbudza kontrowersje, podobnie jak w 2009 r., kiedy to Madonna wystąpiła na Bemowie 15 sierpnia, czyli w święto Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny.

Tym razem data koncertu zbiega się z 68. rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego. Czy i tym razem przed koncertem Madonny dojdzie do protestów, tak jak miało to miejsce 3 lata temu?

Bilety na tegoroczny koncert Madonny trafią do sprzedaży 17 lutego br. Będzie można je kupić na początku na stronie livenation.pl. Najtańsze wejściówki, w cenie 149 zł, przysługują tylko osobom niepełnosprawnym. Najdroższe – w klasie VIP – kosztują 1171 zł..

Występ w Polsce jest częścią trasy koncertowej „The Madonna 2012 World Tour”, która  rozpocznie się 29 maja w Tel Awiwie (Izrael). Trasa obejmuje hale, stadiony oraz specjalne imprezy plenerowe w 26 europejskich miastach, a także powrót do Południowej Ameryki i Australii, gdzie artystka nie występowała od 20 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


3 + = cztery

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 166 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony