Jestes tutaj: Home » FILM » Kobiece kino w Feminie

Kobiece kino w Feminie

Kino kobiet to impreza organizowana w kinach sieci Helios już od kilku miesięcy, podczas której wyświetlany jest film specjalnie dobierany do gustu pań. W warszawskiej Feminie wydarzenie zaplanowano na poniedziałek 27 lutego.

Wyświetlony zostanie film „Odrobina nieba”. Główna bohaterka Marley (Kate Hudson) od życia dostaje wszystko czego zapragnie. Ma dobrą pracę, oddanych przyjaciół i nie stroni od przygodnych związków. Jak to jednak w tego typu filmach bywa, poznaje mężczyznę życia – przystojnego Juliana (Gael Garcia). Niestety Julian jest jej lekarzem, który informuję kobietę o śmiertelnej chorobie.

Film ten nie jest typową romantyczna komedią z happyendem. Ukazuje życie ze świadomością o nieuchronnie nadchodzącym końcu. Pomimo tego, główna bohaterka pozostaje optymistką i potrafi cieszyć się drobnymi rzeczami.

Seans został zaplanowany na godzinę 18.30, jednak już od godziny 18.00 panie będą mogły skorzystać z zabiegu Satynowych Dłoni (Mary Kay), wziąć udział w spotkaniu na temat prawidłowego dopasowania biustonosza (Abrakadabra), skorzystać z relaksacyjnego masażu na profesjonalnym krześle (Yasumi Instytut Zdrowia i Urody) i spróbować kawy przygotowanej przez kawiarnię Strabucks. Dodatkową atrakcją będzie konkurs z interesującymi nagrodami, w którym będą mogły wziąć udział wszystkie panie, które przyszły w kapeluszu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


5 × dwa =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 808 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony