Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Świat » Kawa w Kauko Cafe

Kawa w Kauko Cafe

Uwielbiasz poranną, czarną, świeżo zmieloną i zaparzoną kawę? Chciałbyś aby zaserwowano ci ją w bardzo nietypowym miejscu gdzie wszystko, no może prawie wszystko, może się wydarzyć? Dodatkowo chciałbyś wypić ją zupełnie za darmo, nie ponosząc żadnych ukrytych kosztów, poza tymi oczywistymi związanymi z dojazdem? Od niedawna  jest już taka możliwość. W stolicy Finlandii – Helsinkach otwarto w lutym zdalnie sterowaną kawiarnię.

Kawiarnia Kauko Cafe, to nowoczesne miejsce zbudowane w oparciu o możliwości najnowszej technologii i oryginalnego designu. Odwiedzający muszą być jednak przygotowani na nagłe zmiany w wystroju wnętrza. Stolik przy którym usiądziemy może nagle zmienić swoją wysokość, zmienić się może także natężenie i barwa światła czy głośność muzyki. Wszystko to za sprawą internautów, którzy po zalogowaniu na pewnej stronie przez 60 sekund mogą sterować kawiarnią. Reakcje klientów można podglądać na żywo przez zamontowane we wnętrzu kamery. Autorem projektu jest studio Perfect Fools i agencja Hasan & Partners, a sama kawiarnia mieści się w Forum – największym centrum handlowym w Helsinkach.

Zresztą co tu dużo mówić, to trzeba zobaczyć:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


trzy + 1 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 163 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony