Jestes tutaj: Home » FILM » Abraham Lincoln jako łowca wampirów

Abraham Lincoln jako łowca wampirów

Co wspólnego ma były prezydent Stanów Zjednoczonych, Abraham Lincoln z wampirami? Według nowego filmu Mitura Bekmambetowa bardzo dużo.

Ekranizacja książki Setha Grahame Smitha, która jest mieszanką historii i fantazji przedstawia nieznane, do tej pory, szczegóły życia amerykańskiego prezydenta Lincolna. Jego dziadek został zabity przez wampira. Po tym traumatycznym wydarzeniu Lincoln wypowiada wojnę krwiopijcom i ich sprzymierzeńcom.

W tym półtora minutowym zwiastunie fani otrzymują przebłysk tego co reżyser Mitura Bekmambetow i producent Tim Burton mają do zaoferowania. Twórcy skupiają się na ciemnej stronie prezydentury Lincolna. Być może to doprowadzi ich do sukcesu.

W roli głównej: Dominic Cooper, Anthony Mackie, Mary Elizabeth Winstead, Jimami Simpson, Alan Dudyk, Robin McLeavy i Rufus Sewell.

Polską premierę zaplanowano na 24 sierpnia 2012 roku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− 2 = cztery

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 598 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony