Jestes tutaj: Home » FILM » „Sherlock” na DVD

„Sherlock” na DVD

Po sukcesie serialu BBC „Sherlock” ( w Polce nadawany przez BBC Enterteiment, niedługo ukaże się na DVD) za serial o angielskim detektywie wzięli się Amerykanie. CBS ogłosiło, że nowa produkcja będzie nosić tytuł „Elementary”. 

Podobnie jak angielski pierwowzór ma być próbą przeniesienia historii słynnego detektywa w czasy współczesne. W nowym serialu Sherlock Holmes ma mieszkać i rozwiązywać zagadki kryminalne w Nowym Jorku. Wczoraj ogłoszono, że główną rolę w serialu zagra Jonny Lee Miller (znany telewizyjnym widzom min. z serialu Eli Stone czy Dexter). Wybór aktora jest o tyle ciekawy, że w zeszłym roku pojawił się w scenicznej ekranizacji Frankensteina wraz  z Benedictem Cumberbatchem odtwórcą roli współczesnego Sherlocka w serialu BBC. CBS nie ogłosiło jeszcze kiedy można się spodziewać premiery nowego serialu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


7 − = sześć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 319 517 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony