Jestes tutaj: Home » FILM » „Mój tydzień z Marilyn” u boku ikony

„Mój tydzień z Marilyn” u boku ikony

Hollywoodzka ikona stylu Monroe (Michelle Williams),przyjeżdża do Londynu. Ma wystąpić w filmie u boku Laurence’a Oliviera. Gdy Marilyn przebywa na Starym Kontynencie, zajmuje się nią asystent reżysera – Colin. Spędza on z gwiazdą jak się okazuje niesamowity tydzień, podczas którego pokazuje jej uroki brytyjskiego życia, odrywając tym samym od hollywoodzkiej rutyny.

Dramat w reżyserii Simona Curtisa, który praktykował dotąd przede wszystkim w telewizji. „Mój tydzień z Marilyn” to niepowtarzalny, inteligentny portret gwiazdy na skale światową. Pokazuje kilka skrajnych wcieleń. Od kruchej laleczki po kobietę drapieżna. Momentami staje się wampem,który jednym ruchem potrafi osiągnąć co tylko zechce.

Nie tylko Curtis w roli reżysera okazał się strzałem w dziesiątkę. Michelle Williams swoim wcieleniem tylko potwierdziła swój ogromny talent aktorski. Aktorka z każdym filmem zyskuje sobie coraz to większa rzeszę fanów.

Zdecydowanie to jeden z najlepszych filmów roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


jeden + = 8

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 808 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony