Jestes tutaj: Home » FILM » „Dwóch i Pół” bez Charliego Sheena

„Dwóch i Pół” bez Charliego Sheena

Najnowszy 9 sezon znanego amerykańskiego sitcomu nagrany został bez jednego z głównych bohaterów. Charlie Sheen rozstał się z serialem w atmosferze skandalu. Na jego miejsce producenci zatrudnili Ashtona Kutchera.

Charlie Sheen prowadził życie takie jak jego serialowy bohater. Czas spędzał w towarzystwie kobiet, z dużą ilością alkoholu. Często trzeba było przerywać kręcenie serialu, ponieważ Charlie szedł na odwyk, albo miał problemy z prawem. Producenci długo przymykali oko na wybryki gwiazdora, jednak w końcu miarka się przebrała. Charlie musiał pożegnać się z serialem, a jego bohater został uśmiercony.

Na miejsce Sheena zatrudniony został Ashton Kutcher znany z „Różowych lat 70 – tych”. Wciela się on w postać Waldena Schmidta, milionera z branży internetowej. Nieszczęśliwie zakochany, po nieudanej próbie samobójczej kupuje posiadłość Charliego  i zamieszkuje z Alanem Harperem i jego synem Jake’m.

9 sezon emitowany jest od 16 lutego na kanale TVN7 o godzinie 22.50.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


8 − = jeden

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 278 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony