Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Zapoznaj się z Warszawą

Zapoznaj się z Warszawą

Mieszkasz całe życie w Warszawie i wciąż zaskakuje Cię jak mało wiesz o tym mieście? Może jest na odwrót? Jesteś tu od niedawna i chcesz się czegoś dowiedzieć? Portal Ulice Twojego Miasta przygotował serię wycieczek dla wszystkich ciekawskich po dziesięciu wybranych dzielnicach.

Jest to seria bezpłatnych wycieczek najciekawszymi ulicami wybranych dzielnic Warszawy. Dla dużych, małych i tych średnich. Przewodnik oprowadza po miejscach mało dostępnych, lub mało znanych. Przybliża słuchaczom historię miejsc i budynków. Jedynym warunkiem wzięcia udziału w imprezie jest wcześniejsze zapisanie. Każda wycieczka zakończona jest konkursem dla najuważniejszych słuchaczy. Pierwszy spacer odbył się ulicami Gocławia. Najbliższy odbędzie się 26 lutego o godzinie 12.00. Tematem przewodnim jest nieznane Bródno Robotniczo – Kolejowe. Podczas wycieczki przewodnik opowie m.in. o głównej stacji kolejowej, którą wszyscy omijają, jak kiedyś jeździł tramwaj i dlaczego zmieniono tory. Następne spacery mają odbyć się kolejno po Starym Mieście, Starej Pradze, Kole, Muranowie, części północnej Mokotowa, Starych Bielanach, części północnej Śródmieścia i na sam koniec po ulicach Nowego Miasta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ 8 = jedenaście

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 166 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony