Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Blog roku 2011

Blog roku 2011

Najlepszy blog ubiegłego roku został wybrany. Zwycięzcami zostali Bartek Szaro i Patryk Świątek, którzy tworzą www.paragonzpodrozy.pl istniejący w sieci od roku.

Ideą ich bloga jest pokazanie, tanich i ciekawych sposobów na podróżowanie oraz podkreślenie, że najważniejszą rzeczą jest dobra zabawa i poznawanie świata. Podczas odbierania nagrody, autorzy nie kryli zaskoczenia. – „Cieszymy się, że możemy pokazywać fajne pomysły na tanie podróże. A przenieść się z komputera na turystyczny szlak to nic trudnego! Zachęcamy wszystkich!” – mówili. – „Co my mamy zrobić z taką kupą kasy, za 15 tysięcy, to mamy rok podróżowania! Nie jesteśmy do tego przyzwyczajeni. Ale niespodzianka! To już przesada – tyle nagród! Serdecznie dziękujemy.”

Laureaci nie kryli swojego zaskoczenia główną wygraną, przyznając, że nie spodziewali się takiego dużego wyróżnienia. Ich blog został nagrodzony również w kategorii Podróże i szeroki świat.

Gala finałowa siódmej edycji konkursu odbyła się w Centrum Nauki Kopernik. Gospodarzami byli Anna Maruszeczko i Maciej Orłoś. Główną nagrodę wręczył Prezes Grupy Onet.pl – Robert Bednarski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


2 + = pięć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 087 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony