Jestes tutaj: Home » slider » Pogadanka o seksie w Teatrze

Pogadanka o seksie w Teatrze

„Sex Guru” to komedia austriackiego komika Wolfganga Weinbergera, która w zabawny sposób porusza od zawsze nieśmiało zadawane pytania dotyczące seksu. Premiera wystawiona zostanie w środę 29 lutego o godzinie 19.30 w Teatrze Palladium.

W polskiej adaptacji, reżyserii Gabriela Gietzky’ego, tytułową rolę seksualnego Guru zagra Tomasz Kot. W przezabawny sposób zostaną poruszone, tylko z pozoru oczywiste sprawy – czy mężczyzna wie kiedy kobieta udaje? Czy na pewno wiemy, gdzie znajduje się osławiony punkt G? Jak często powinniśmy uprawiać seks? Czy jestem dobrym kochankiem i wiem czego pragną kobiety? Na te i jeszcze więcej pytań Tomasz Kot postara się udzielić odpowiedzi w przewrotnym monodramie nawiązującym interakcję z publicznością. Jak sam aktor mówi – „przedstawienie samo w sobie jest interesujące, ponieważ za każdym razem może pójść w inną stronę”. Najbliższe przedstawienia po premierze odbędą się 26, 27 i 28 marca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


trzy × 4 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 057 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony